O NAS

O nas

AGRO-MAR Zakład Projektowania, Urządzania i Utrzymania Terenów Zieleni Marek Trzcionka to firma, która powstała w roku 1995. Obsługujemy podmioty zamieszkałe lub posiadające siedzibę w wielu miastach aglomeracji śląskiej. Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi związane z zagospodarowaniem oraz pielęgnacją terenów zieleni. Specjalizujemy się w wycince oraz cięciach pielęgnacyjnych drzew. Świadczymy usługi związane z zakładaniem ogrodów: od przygotowania terenu po nasadzenie drzew i krzewów, a również brukowanie terenu. W okresie zimowym zajmujemy się również odśnieżaniem oraz usuwaniem sopli i śniegu z dachów.

Dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu oraz wysoce wyszkolonej kadry usługi przez Nas świadczone są wykonane rzetelnie, przez co doceniane przez wielu klientów z którymi współpracujemy od wielu lat. Usługi świadczymy dla urzędów miejskich, spółdzielni mieszkaniowych, zakładów przemysłowych, szkół i innych instytucji. Od 2018 roku współpracujemy również z Muzeum Śląskim w Katowicach. W naszym zespole posiadamy fachowców z zakresu dendrologii. Wykonujemy wszelkiego rodzaju dokumentacje, tj. inwentaryzacje zieleni, opinie dendrologiczne czy też ekspertyzy środowiskowe. Dzięki temu że Nasze kadry zasila rzeczoznawca SITO NOT możemy wykonywać prace na terenach chronionych oraz zabytkowych.

Nasi pracownicy to ludzie związani z firmą od wielu lat, dzięki temu posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności niezbędne do prawidłowego wykonywania prac, popartą specjalistycznymi szkoleniami.

pielęgnacja

Sprawdź ofertę

Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Sprawdź ofertę

Wycinka i pielęgnacja drzew

Sprawdź ofertę

Usługi brukarskie

Sprawdź ofertę

Usługi sprzętem

Sprawdź ofertę

Usługi budowlane

szybki kontakt

Szybki kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz pomocy w swoim ogrodzie? Zgłoś się do nas a bardzo chętnie pomożemy Tobie!

Scroll Up